В Будапешті сотні водіїв таксі протестували проти сервісу Uber

Вівторок, 26 квітня 2016, 14:19

Сотні водіїв таксі протестуючи проти сервісу таксі Uber уповільнили рух головними магістралями столиці Угорщини Будапешта.

Про це повідомляє Reuters.

Сотні автомобілів таксі вишикувались в колону і проїхались невисоким темпом по головним вулицям Будапешта, також припаркувались на мосту через Дунай і ускладнили рух центром міста.

За словами представників протестувальників, запровадження сервісу Uber збільшить кількість не ліцензованих таксі.

Нагадаємо, Uber, який вже п’ять років працює в Європі і проти якого регулярно протестують європейські таксисти, подав скаргу до Єврокомісії, яка видала офіційне повідомлення, що є першим етапом у процедурі розгляду порушення, коли Брюссель підозрює, що національне законодавство порушує договори ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?