ЄС розгляне французький закон про таксі через скарги Uber

Вівторок, 19 квітня 2016, 15:37

Європейська комісія готується оскаржити французький закон про послуги таксі та автомобілі з шофером після скарги американського сервісу таксі Uber.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на двох співрозмовників, знайомих із ситуацією.

Прийнятий у жовтні 2014 року у Франції закон вимагає від шоферів автомобілів повертатися на базу між змінами, обмежує використання програмного забезпечення для знаходження клієнтів на вулиці і забороняє неліцензійні послуги.

Uber, який вже п’ять років працює в Європі і проти якого регулярно протестують європейські таксисти, подав скаргу до Єврокомісії, яка тепер видала офіційне повідомлення, що є першим етапом у процедурі розгляду порушення, коли Брюссель підозрює, що національне законодавство порушує договори ЄС.

Як повідомлялося, суд в Парижі засудив сервіс таксі Uber до виплати 1,2 млн євро компенсації Національному союзу таксі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.