У Копенгагені таксисти протестували проти сервісу Uber

Понеділок, 15 лютого 2016, 19:04

У Копенгагені таксисти вийшли на акцію протеста проти діяльності сервісу таксі Uber, блокуючи рух у центрі міста.

Про це повідомляє The Local.

Таксисти стверджують, що сервіс Uber створює недобросовісну конкуренцію, тому що водії та транспортні засоби не зобов'язані відповідати ти же вимогам, що офіційні таксі у Данії.

Таксомоторний бізнес є однією з найбільш ретельно відрегульованих галузей у країні.

"Якщо ми маємо платити податки і мати страховку, вони повинні також. Якщо буде конкуренція, вона повиненна бути на рівних умовах", - сказав один із таксистів.

Представник Uber в Данії заявив, що окремі водії зобов'язані повідомляти про свої доходи з метою оподаткування. Він сказав, що сподівається, що Данія уточнить правила, щоб уникнути в майбутньому непорозумінь з офіційними таксі.

Як відомо, протести таксистів проти сервісу Uber проходять у багатьох країнах Європи, а у Франції навыть домоглися його закриття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Євроінтеграція" Верховної ради: що має змінитися у парламенті через статус кандидата в ЄС

Щоб успішно виконати "домашнє завдання" з євроінтеграції, Україні необхідна й реформа роботи Верховної ради. Що потрібно зробити та що це змінить?

НАТО на кіберзахисті: як Альянс допомагає Україні вберегтися від хакерських атак РФ

Однією з найпотужніших стала хакерська атака на українські урядові сайти, що відбулася напередодні російського вторгнення – у січні 2022 року.

"Кандидат у члени" Тримор'я: як Україні краще скористатися новим статусом

Що означає для України новий статус держави-партнера в Ініціативі Тримор’я? І що потрібно зробити, щоб розвинути цей успіх?