Суд Данії визнав Uber нелегальним перевізником

Субота, 19 листопада 2016, 13:01

Східний високий суд Данії ухвалив рішення, що сервіс таксі Uber є нелегальним перевізником і наказав водієві компанії заплатити штраф у 6000 крон.

Про це повідомляє The Local.

Рішення суду залишило чинним попереднє рішення міського суду Копенгагена, який також визнав нелегальною роботу популярного сервісу.

Суд постановив, що основним мотивом роботи водіїв є отримання прибутку, а це значить Uber не підходить під визначення сервісу спільних поїздок, а більший схожий на нелегальне таксі.

Шість водіїв Uber були визнані винними міським судом Копенгагена в липні, а в п'ятницю вища інстанція залишила вирок чинним.

Рішення високого суду тепер прокладає шлях для прокуратури Копенгагена, щоб порушити справу проти американської компанії.

"Uber був звинувачений у співучасті у порушеннях водіїв. Тепер нам потрібно подивитися, чи є підстави для притягнення до відповідальності компанії. Я думаю, що ми можемо. Тепер у нас є слово високого суду про те, що система Uber суперечить датським законам про таксі", - сказав прокурор.

Нагадаємо, у Швеції вже близько 60 особам висунули звинувачення за нелегальну роботу в таксі після того, як вони працювали на сервіс UberPOP.

У Фінляндії поліція Гельсінкі вирішила заявляти на всіх водіїв таксі Uber.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.