У Фінляндії всі водії Uber будуть потрапляти під слідство

Вівторок, 16 серпня 2016, 17:56

Поліція Гельсінкі вирішила заявляти на всіх водіїв таксі Uber. До такого рішення в поліції прийшли після консультацій з прокуратурою.

Про це повідомляє Yle.

Раніше поліція виписувала водіям штрафи. Тепер у всіх випадках будуть складатися заяви про вчинений злочин, після чого відбудеться попереднє слідство.

"Мова йде про порушення закону. Якщо в результаті дізнання з'ясується, що водій надавав послуги Uber протягом тривалого часу, то йому доведеться відшкодувати отриману вигоду", - заявив комісар кримінальної поліції.

У даний момент поліція розслідує випадок, при якому водій заробив за місяць кілька тисяч євро.

Клієнт таксі Uber не вважається винним. Якщо поліція зупинить водія Uber, що виконує замовлення, пасажиру доведеться шукати інший спосіб, щоб дістатися до місця призначення.

На сьогоднішній день поліція розглядає близько 50 випадків нелегального візництва в якості таксі.

У квітні в Гельсінкі було винесено перший вирок водієві Uber за надання послуг таксі без ліцензії. Чоловік отримав штраф у розмірі 150 євро.

Повідомлялося, що компанія Uber не поінформувала водія про те, що у нього має бути дозвіл на перевезення людей, також чоловік не пройшов спеціальні курси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.