Сирійська опозиція втратила контроль над північною частиною східного Алеппо

Понеділок, 28 листопада 2016, 11:54

Сирійська опозиція втратила контроль над північною частиною східного Алеппо, а війська сирійського уряду продовжують наступ, щоб захопити контроль над всім містом.

Про це повідомляє AFP.

За даними Сирійського центру з моніторингу за дотриманням прав людини, у понеділок, 28 листопада, урядові сили захопили райони Сахур, Х'ядарія та Шейх Ходр, в той час як курдські сили відбили у сирійських повстанців околиці району Шейх Фарес.

Просування сил режиму президента Сирії Башара Асада спричинило втечу мирних жителів.

Деякі втікають у райони, що контролюються урядом, а деякі у райони, що знаходяться під контролем курдських сил або на південь, де знаходиться сирійська опозиція.

Такі втрати повстанців показують, що це лише питання часу, перш ніж вся східна частина Алеппо, яка була під їхнім контролем з 2012 року, буде повернута сирійським урядом.

Раніше повідомлялося, що сирійська армія повідомила про перехід району Джабал Бадро у сирійському місті Алеппо під свій повний контроль.

Якщо сирійській армії вдасться захопити усі східні райони Алеппо, уряд Сирії знову контролюватиме всі великі міста країни.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".