Сирійські війська відбили у повстанців один з ключових районів Алеппо

Неділя, 27 листопада 2016, 10:35

Війська президента Сирії Башара Асада відбили у повстанців один з районів східної частини міста Алеппо - Масакен Ханано.

Про це повідомило сирійське державне агентство SANA.

"Військові інженери розчищають район від бомб та вибухівки, закладеної терористами на вулицях та площах", - повідомило агентство, називаючи при цьому терористами усі без винятку сили, які протистоять режиму Асада.

Оглядачі відзначають, що захоплення району Масакен Ханано відкриває для урядових військ можливості обстрілу кількох інших районів, які й досі утримуються повстанцями.

Операція із захоплення району урядовими військами тривала кілька днів за підтримки авіації.

Масакен Ханано був першим районом Алеппо, який повстанців взяли під контроль в 2012 році.

Нагадаємо, у п’ятницю внаслідок авіаударів по підконтрольній сирійській опозиції східній частині міста Алеппо загинули 59 осіб, ще 137 отримали поранення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.