Чат-бот Держслужбовець Тарас, розроблений за підтримки ЄС, допоможе чиновникам з е-деклараціями

Понеділок, 5 лютого 2018, 18:08

У понеділок, 5 лютого, розпочав свою роботу новий інтерактивний інструмент чат-бот "Держслужбовець Тарас", покликаний спростити процес заповнення електронних декларацій та зменшити кількість помилок у процесі звітування для суб’єктів декларування.

Про це повідомили у громадській організації "Антикорупційний штаб"​.

Чат-бот "Держслужбовець Тарас" надасть покрокову інструкцію із заповнення е-декларації, надсилатиме нагадування про терміни подачі декларацій, шляхи отримання й уточнення інформації, необхідної для заповнення документа.

Наразі інструмент реалізовано для таких платформ, як Facebook messanger https://www.m.me/D.TarasBot/, Telegram https://t.me/d_tarasbot та незабаром очікується у Viber.

Чат-бот створений на платформі https://pipe.bot/. Проект чат-бот "Держслужбовець Тарас" реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) та ГО "Центру демократії та верховенства права".

Як заявила очільниця Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні, чат-бот є сучасним та інноваційним методом у боротьбі з корупцією. Він здатен підвищити довіру населення до державної служби та допоможе державним службовцям вчасно та правильно заповнити декларації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: