США скоротили фінансування офісу ООН по боротьбі з тероризмом через Росію

Середа, 27 червня 2018, 18:46

Сполучені Штати скоротили фінансування управління ООН по боротьбі з тероризмом.

Про це пише Reuters з посиланням на джерела.

Причиною скорочення фінансування американські представники назвали розбіжності з приводу роботи відомства з його головою, яким є російський дипломат Владімір Воронков.

Згідно із зобов'язаннями, США мали виділити $2 млн для роботи цієї структури, однак ці кошти вирішили перерозподілити на підтримку реформи ООН.

Cуперечки між США та Управлінням ООН по боротьбі з тероризмом виникли через заплановану конференцію. Зокрема, Воронков не підтримав ідею США про повноцінну участь неурядових організацій і пояснив це тим, що "голови контртерористичних відомств будуть ділитися конфіденційною інформацією".

Співрозмовники агентства кажуть, що рішення частково пов'язано також з тим, що центр очолює представник Москви, який зайняв пост завдяки "сильному тиску з боку його країни".

Нагадаємо, нещодавно США вийшли із Ради ООН з прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.