У США стартують переговори про виключення України з-під дії мит на алюміній і сталь

Понеділок, 4 червня 2018, 18:09

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська перебуває з робочим візитом у США для проведення переговорів щодо виключення з-під дії запроваджених США обмежувальних заходів української металургійної продукції.

Про це повідомила прес-служба мінекономрозвитку.

Микольська проведе зустрічі з представниками міністерства торгівлі, державного департаменту та офісу торгового представника США.

"Уряд та мінекономрозвитку приділяють значну увагу постійному діалогу між Україною та США щодо поліпшення умов та розширення можливостей доступу української продукції, включаючи металургійну, на ринок США", - йдеться в повідомленні міністерства.

Експорт товарів до США у першому кварталі 2018 року склав $218,9 млн і зріс на $25,6 млн.

Протягом останніх трьох років до США було експортовано української металопродукції на суму: у 2015 році - $119,6 млн, у 2016 році - $89,7 млн, у 2017 році - $175,6 млн. Це плоский та сортовий прокат, трубна продукція, напівфабрикати зі сталі, відзначають у міністерстві.

23 березня 2018 року США запровадили додаткове мито у розмірі 25% на імпорт певних видів металопродукції з метою захисту внутрішнього ринку США. Документом також передбачено можливість виключення або перегляду умов/ставок захисного мита для окремих країн за умови, якщо ці країни мають вагомі зв’язки з США у сфері безпеки.

Зокрема, за результатами двосторонніх домовленостей з-під дії тарифів були виключені Австралія, Аргентина, Бразилія та Корея.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.