Міністр економіки Франції: Європа відреагує на мита США

Четвер, 31 травня 2018, 12:20

Міністр економіки Франції Бруно Ле Мер заявив, що відповідь Європи на американські мита на сталь і алюміній не забариться.

Про це повідомляє французьке видання Orange.

"Ми вже говорили, що можливе запровадження митних тарифів на сталь і алюміній – невиправдане і небезпечне. Ми не хочемо торгової війни", - сказав Ле Мер.

"Наші американські друзі повинні знати, що якщо вони приймуть агресивні стосовно ЄС рішення, Європа не залишить це без реакції", - додав міністр.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп готується запровадити жорсткі тарифи на імпорт сталі та алюмінію з Канади, Мексики та Європейського Союзу вже в п’ятницю.

У березні адміністрація Трампа запровадила мита в розмірі 25% на сталь і 10% на алюміній стосовно Китаю, Росії та Японії, але тимчасово відклала запровадження додаткових мит для ЄС, Канади, Мексики, Бразилії, Австралії та Аргентини. У США заявили, що саме європейська сторона попросила відкласти введення мит задля того, щоб виробити і представити свої пропозиції щодо цього питання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.