Італія: служба захисту даних проти графи "батько-мати" на ID-картках дітей

П'ятниця, 16 листопада 2018, 17:38

Італійська служба захисту даних виступила проти реформи, запропонованої міністром внутрішніх справ Маттео Сальвіні, яка стосується зміни слів "родитель 1" і "родитель 2" на "мати" та "батько" на національних ідентифікаційних картках дітей.

Про це пише The Local.

Cлужба висловила занепокоєння з приводу того, що реалізація ідеї Сальвіні призведе до необґрунтованого збору особистої інформації, яка може не відповідати сімейній ситуації дитини.

Наприклад, одностатеві пари повинні будуть вносити в ID-форму інформацію про біологічного батька чи матір, які можуть не мати жодного стосунку до життя дитини. Крім того, залежно від віку дитини, необхідним буде отримання письмового дозволу або навіть присутності біологічного родителя для видачі ID для дитини.

Також, якщо одностатева пара захоче виїхати за кордон з їхньою маленькою дитиною, тільки біологічний родич, зазначений на ідентифікаційній картці, зможе це зробити, не доводячи свої відносини з нею.

Хоча Італія не визнає гей-шлюби та їхні батьківські права, на місцевому рівні різні італійські міста почали дозволяти одностатевим парам на законних підставах зареєструвати своїх дітей обом батькам, що свідчить про де-факто визнання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: