Засідання Комісії Україна-НАТО відбудеться 11 грудня у Брюсселі

Четвер, 28 листопада 2019, 11:26

11 грудня у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі відбудеться засідання Комісії Україна-НАТО щодо оцінки Річної національної програми на 2019 рік.

Про це йдеться у статті "Без України, але із Грузією: чому Київ вирішив ігнорувати зустріч лідерів НАТО".

На засіданні також обговорюватимуть підготовку Річної національної програми на 2020 рік. Українську делегацію очолюватиме віцепрем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

На початку листопада до України приїжджала оціночна місія НАТО, яка готуватиме рекомендації до звіту про виконання Україною Річної національної програми.

Нагадаємо, Україна офіційно звернулася до НАТО з проханням приєднатися до Програми розширених можливостей (EOP).

У жовтні також стало відомо, що у відносинах України та НАТО буде запущена нова ініціатива, що має поєднати всі існуючі досі формати співпраці.

Детально про ініціативу читайте у статті "Європейської правди" "Інтеграція без ПДЧ: що стоїть за "перезапуском відносин" України з НАТО".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

НАТО йде на кордон до Росії: як з'явилося історичне рішення та чого ще чекати від саміту в Мадриді

Тепер протяжність наземного кордону Росії та НАТО зросте більше ніж удвічі, а Балтійське море перетвориться на "внутрішнє озеро НАТО"

Без Качинського: навіщо польська влада розпочала масштабне оновлення

Відхід з польського уряду найвпливовішого політика країни дає старт масштабній реконструкції – правляча коаліція поступово починає готуватися до наступних парламентських виборів.

Розкол через Україну: як російська агресія змінила політику Італії

З політичної сцени Італії поступово йдуть ті політики, які довгі роки вважалися провідниками інтересів РФ та особисто Путіна.