Греція пропонує запровадити "паспорт здоров’я" для туристів

Середа, 22 квітня 2020, 10:21

Греція пропонує запровадити "паспорт здоров’я" для туристів, який підтверджуватиме, що людина не є носієм коронавірусу.

Як пише "Європейська правда", про це повідомляє Greek Reporter.

Міністр туризму Греції Гаррі Теохаріс розповів, що грецька влада розглядає можливість запровадження "паспорту здоров'я", який буде доказом того, що людина не хворіє COVID-19.

Читайте також
Відпустки епохи коронавірусу: коли Європа почне приймати літаки та туристів з України

Тестування повинна буде проводити рідна країна мандрівника до того, як він або вона сяде на літак або будь-який інший транспортний засіб.

Міністр зазначив, що туристичний сезон у Греції цього року триватиме лише три місяці, між липнем та вереснем, але якщо епідемічна ситуація покращиться, можливе збільшення кількості туристів у жовтні-листопаді.

Поки що незрозуміло, чи зможуть громадяни країн, які не є членами Євросоюзу, відвідати Грецію (як і інші країни ЄС) у цьому сезоні.

Як повідомлялося раніше, Європейська комісія перебуває у процесі підготовки рекомендацій щодо можливості відновлення подорожей у межах ЄС цього літа. 

Також міністри туризму країн Євросоюзу 27 квітня обговорять можливі дії на національному та європейському рівнях для швидкого відновлення туристичного сектора, який постраждав через пандемію коронавірусу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.