Рада ЄС вирішуватиме, що робити з туризмом в епоху коронавірусу

Середа, 22 квітня 2020, 09:50

Міністри туризму країн Євросоюзу 27 квітня обговорять можливі дії на національному та європейському рівнях для швидкого відновлення туристичного сектора, який постраждав через пандемію коронавірусу. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить порядок денний, опублікований на сайті Ради ЄС. 

Обговорення відбудеться у форматі відеоконференції. 

Читайте також
Австрія може відкритись для туристів з окремих країн вже цього літа

"Туризм став одним із перших і найбільш постраждалих від кризи COVID-19 секторів економіки. У цьому секторі спостерігається швидке і різке падіння попиту і зростання безробіття, що ставить під загрозу багато малих і середніх підприємств", - зазначили у Раді ЄС.

Згідно з порядком денним, міністри туризму країн-членів обміняються інформацією та передовим досвідом щодо заходів з надання допомоги, вже ухвалених на національному рівні. 

"Вони вивчать можливі майбутні дії на національному рівні та рівні ЄС для швидкого відновлення сектора туризму", - повідомили у Раді ЄС. 

Як повідомлялось, Європейська комісія перебуває у процесі підготовки рекомендацій щодо можливості відновлення подорожей у межах ЄС цього літа.

Читайте також: Відпустки епохи коронавірусу: коли Європа почне приймати літаки та туристів з України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.

Німецькі несподіванки: чим завершилися головні вибори року

У Німеччині ще рахують голоси, але коаліціада вже почалася. Хто став переможцем гонки і хто отримає "золоту акцію" у формуванні коаліції?