Рада ЄС вирішуватиме, що робити з туризмом в епоху коронавірусу

Середа, 22 квітня 2020, 09:50

Міністри туризму країн Євросоюзу 27 квітня обговорять можливі дії на національному та європейському рівнях для швидкого відновлення туристичного сектора, який постраждав через пандемію коронавірусу. 

Як повідомляє "Європейська правда", про це свідчить порядок денний, опублікований на сайті Ради ЄС. 

Обговорення відбудеться у форматі відеоконференції. 

Читайте також
Австрія може відкритись для туристів з окремих країн вже цього літа

"Туризм став одним із перших і найбільш постраждалих від кризи COVID-19 секторів економіки. У цьому секторі спостерігається швидке і різке падіння попиту і зростання безробіття, що ставить під загрозу багато малих і середніх підприємств", - зазначили у Раді ЄС.

Згідно з порядком денним, міністри туризму країн-членів обміняються інформацією та передовим досвідом щодо заходів з надання допомоги, вже ухвалених на національному рівні. 

"Вони вивчать можливі майбутні дії на національному рівні та рівні ЄС для швидкого відновлення сектора туризму", - повідомили у Раді ЄС. 

Як повідомлялось, Європейська комісія перебуває у процесі підготовки рекомендацій щодо можливості відновлення подорожей у межах ЄС цього літа.

Читайте також: Відпустки епохи коронавірусу: коли Європа почне приймати літаки та туристів з України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Секрети у шафі Трампа. За що ФБР переслідує експрезидента США та що йому загрожує

Першим про обшуки розповів сам Дональд Трамп, звинувативши владу в політичних переслідуваннях. Але у ФБР пояснили, що ситуація справді серйозна...

Європа без росіян: як переконати держави ЄС закрити кордон для громадян РФ

Чи можливо на загальноєвропейському рівні заборонити видачу віз росіянам? Та як забезпечити єдність усіх країн-членів ЄС в ініціативі з візовими обмеженнями?

Екоцид під час війни: ще один злочин РФ, який не має залишитися непокараним

Припинення безкарності за екоцид стане сильним сигналом для РФ. Заподіяння серйозної шкоди довкіллю є неприйнятним у будь-якій зоні бойових дій.