Польща відкинула звинувачення у провокації біля "Північного потоку-2"

П'ятниця, 2 квітня 2021, 12:02

Оперативне командування Збройних сил Польщі відкидає звинувачення у провокаціях в районі будівництва російського газопроводу "Північний потік-2".

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві командування.

"Військово-морські сили Польщі не вчиняють жодної провокаційної діяльності та виконують свої статутні завдання відповідно до міжнародного права. Літаки M-28B Bryza регулярно виконують патрульні польоти в районі Балтійського моря", - йдеться у заяві командування в Twitter.

1 квітня компанія-оператор будівництва газопроводу "Північний потік-2"  Nord Stream 2 AG заявила про підвищену активність військових кораблів і цивільних суден в районі проведення робіт з укладання трубопроводу.

Спорудження російського газопроводу "Північний потік-2" перебуває на фінальному етапі, але з новими санкціями США з’явилися шанси на те, що проєкт так і не буде завершено, попри те, що у Німеччині не хочуть відмовлятися від нього.

Принаймні 18 європейських компаній припинили свою участь у проєкті "Північний потік-2" або перебувають у процесі виходу з нього через загрозу санкцій США. 

31 березня координатор трансатлантичної співпраці в уряді Німеччини Петер Беєр закликав до мораторію на будівництво "Північного потоку-2".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.