В Естонії обговорюють можливість підтримки споживачів через зростання цін на енергоносії

Середа, 13 жовтня 2021, 15:28

Партія реформ і Центристська партія, що входять до правлячої коаліції, ведуть перемовини про способи компенсації для споживачів у зв’язку зі значним підвищенням цін на енергоносії. 

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на ERR.

Лідер Центристської партії Юрі Ратас сказав, що домовленість буде вже найближчим часом і заходи мають швидко знизити ціни для тих, хто найбільше потерпає від їхнього зростання.  

Читайте також
У Данії ціни на енергоносії досягли найвищого рівня за дев'ять років

Лідер парламентської фракції Партії реформ Март Вирклаєв сказав, що партії намагаються знайти рішення, яке буде доцільним і підйомним для держбюджету.  

"З боку опозиції може здаватися, що нам дуже легко роздати всім гроші. Але зрозуміло, що державний гаманець не бездонний", - зазначив він. 

Як вже повідомлялося, Європейська комісія затвердила пакет заходів, щоб протистояти винятковому зростанню світових цін на енергоносії, яке, за прогнозами, триватиме всю зиму.

Читайте також: На порозі зимової кризи: чим загрожує Європі рекордне зростання цін на газ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Тяжкі часи для Орбана: чому нова перемога угорської влади більш не є гарантованою

Команді Віктора Орбана доведеться пройти найважче політичне випробування за останні 12 років свого безперервного правління.

Інша енергетика: як Україні стати експортером водню до ЄС

Чи зможе Україна стала гравцем та партнером ЄС на ринку зеленого водню? Це реально, але час на впровадження необхідних реформ швидко спливає.

Пробудження дракона: чому Уельс заговорив про незалежність від Британії

Вихід Британії зі складу ЄС дав "друге дихання" національним рухам Сполученого Королівства. Досі у цьому контексті дуже рідко згадували валлійців - як виявилося, дарма.