Уряд Іспанії в січні хоче провести дострокові вибори в Каталонії

П'ятниця, 20 жовтня 2017, 11:51
Версія для друку Коментарі

Уряд Іспанії домовився з соціалістами (PSOE), головною опозиційною партією, про проведення дострокових місцевих виборів у Каталонії.

Про це у п’ятницю в інтерв’ю національному телебаченню повідомила представниця соціалістів Кармен Кальво, передає  La Vanguardia.

Проведення виборів стане частиною надзвичайного пакету заходів з тимчасового запровадження прямого управління регіоном. Голосування планують призначити на січень.

Кальво також сказала, "було б чудово" уникнути проведення дочасних виборів у січні, якби глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон призначив голосування на звичайній основі.

Нагадаємо, Іспанія 21 жовтня розпочне процедуру призупинення автономії Каталонії. Про такий крок уряд у Мадриді оголосив після того, як лідер Каталонії не дав чіткої відповіді, проголосив він раніше незалежність Каталонії, чи ні.  

1 жовтня в Каталонії пройшов заборонений Іспанією референдум про незалежність автономії. За інформацією каталонської влади, понад 90% виборців висловилися за незалежність від Іспанії.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

РФ до осені чекають: стала відомою схема зняття санкцій з Росії в ПАРЄ

"Європейська правда" з’ясувала схему, за якою санкції з росіян можуть бути зняті вже у першій половині поточного року. Та одразу зазначимо: ці події не дають приводу для песимізму. Попри фінансовий шантаж з боку РФ, ми маємо всі підстави розраховувати на перемогу і в цій битві...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Страсбург

Ягланд без маски: генсек Ради Європи почав відкриту кампанію за "прощення" Росії

Навряд чи можна сказати, що нинішній генсек Ради Європи і до цього мав аж надто велику довіру в Києві. Але той рівень цинізму та маніпуляцій, який він висловив увечері 22 січня з трибуни Палацу Європи, провів риску, розділивши відносини з ним на "до" і "після"...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter