Майбутній канцлер Австрії сподівається сформувати уряд через 60 днів

Неділя, 22 жовтня 2017, 15:26
Версія для друку Коментарі

Наступний канцлер Австрії Себастіан Курц розраховує провести коаліційні переговори і сформувати уряд протягом двох місяців.

Про це він сказав в інтерв’ю Kronen Zeitung.

"Звичайно, це залежить від прогресу переговорів. Швидко - добре, але якість ще важливіша. Моя мета – сформувати уряд до Різдва. Австрійці чекають міцного і стабільного уряду, який швидко розпочне роботу. Переговори мають завершитися менш ніж за 60 днів", - сказав Курц.

Для формування більшості у парламенті партії Курца необхідно обєднатися із соціал-демократами колишнього канцлера Крістіана Керна або з ультраправою Партією Свободи (FPO).

Курц зазначив, що з розумінням ставиться до вимоги FPO, які в якості умови про входження коаліції хочуть отримати посаду глави МВС.

"Я свідомо відкрив наш рух на цих виборах людям, які не є членами партії. Ось чому зараз ми маємо дуже гарне поєднання людей з політичним досвідом, але також багато людей, які приносять зовсім іншу перспективу. Безумовно, будуть суттєві зміни у федеральному уряді", - сказав він.

Згідно з остаточними результатами виборів, "Австрійська народна партія" на чолі з Себастіаном Курцом перемогла з 31,5% голосів виборців.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, "Європейська правда"

Митниця проти "євроблях": чи допоможе Вільнюс вирішити проблему литовських авто

Податкова має інформацію про 239 литовських компаній, які видають доручення на право користування своїми автівками громадянам України, причому деякі компанії видали понад 200 таких доручень. У більшості випадків керівниками цих литовських компаній також є громадяни України.

Євген Приходько, для Європейської правди

Санкції ЄС проти Польщі: до чого призведе жорстке рішення Європарламенту

Голосування в Європарламенті акурат випало на день відзначання другої річниці правління партії "Право та справедливість". Варшаві загрожує позбавлення права голоса у ЄС. Анонсувавши введення санкцій, Брюссель досить символічно підбив підсумки двох років "добрих змін" від польської правлячої партії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter