Переможець виборів у Австрії почав коаліційні переговори з ультраправими

Вівторок, 24 жовтня 2017, 12:11
Версія для друку Коментарі

Лідер Австрійської народної партії, яка здобула перемогу на парламентських виборах, запросив до коаліційних переговорів ультраправу Партію свободи.

Про це Себастіан Курц заявив на прес-конференції у вівторок, повідомляє австрійське видання Die Presse.

За його словами, переговори з керівниками інших партій були конструктивними, але саме під час спілкування з Партією свободи він відчув "волю до змін в Австрії".

Курц висловив сподівання, що лідер ультраправих прийме його запрошення і переговори про формування коаліції розпочнуться дуже швидко. "Ідеально – вже завтра", - сказав Курц.

Очікується, що після обіду глава Австрійської партії свободи Гайнц-Крістіан Штрахе виступить зі зверненням до преси.

Раніше Партія свободи заявила, що умовою її участі в коаліції є посада міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, за результатами виборів, Австрійська народна партія на чолі з Себастіаном Курцом перемогла з 31,5% голосів виборців. Ультраправа Партія свободи фінішувала третьою, показавши один з найкращих результатів у своїй історії - 26%.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter