У Польщі знову нагадали Німеччині, що питання репарацій відкрите та законне

Понеділок, 13 листопада 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Польський депутат від керівної партії "ПіС" Аркадіуш Мулярчик заявив, що питання військових репарацій від Німеччини відкрите та законне.

Про це він заявив у відповідь на заяву посла Німеччини у Польщі Рольфа Нікеля, передає PAP.

Посол Німеччини в Польщі у своєму інтерв'ю для тижневика Do Rzeczy заявив, що питання про репарації є законно та політично закритим.

Мулярчик, який є головою парламентської команди з оцінки компенсації за збитки, завдані Польщі з боку Німеччини під час Другої світової війни, у свою чергу заявив, що питання про відшкодування залишається відкритим.

"Німецький посол помиляється, питання репарацій відкрите: воно є законним та політичним. Німеччина ніколи не укладала мирний договір з Польщею, а щодо військових злочинів, геноциду та злочинів проти людства немає терміну давності", - написав він у своєму Twitter.

Нагадаємо, бюро юридичного аналізу польського Сейму опублікувало висновок, згідно з яким Польща має законні підстави вимагати репарацій від Німеччини.

За оцінками комісії, унаслідок дій Німеччини у зв’язку з Другою світовою війною Польща зазнала збитків на суму 48,8 млрд доларів.

Як відомо, Німеччина відхилила вимогу Польщі щодо нових переговорів про виплату додаткових репарацій за роки Другої світової війни, зазначивши, що ця проблема вже була врегульована в 1953 році.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter