Суд Бельгії починає розгляд справи щодо екстрадиції лідера Каталонії

П'ятниця, 17 листопада 2017, 14:34
Версія для друку Коментарі

Бельгійський суд сьогодні почне розгляд питання екстрадицію каталанського лідера Карлеса Пучдемона до Іспанії, де його звинувачують за кількома статтями.

Про це повідомляє The Guardian.

Мадрид видав європейський ордер на арешт для Пучдемона та чотирьох його колишніх міністрів після того, як вони втекли до Брюсселя минулого місяця і проігнорували заклик з'явитися перед іспанським судом, стверджуючи, що вони не отримають справедливого судового розгляду.

Суд у Брюсселі за закритими дверима вислухає аргументи від прокурорів та адвокатів. Це буде перший раунд слухань справи, яка може затягнутися на тривалий час з огляду на те, що обидві сторони, як очікується, подадуть апеляцію у разі поразки.

На час розгляду справу Пучдемон та каталонські чиновники можуть перебувати у Бельгії. "Ми попросимо бельгійських судде поважати основні права ЄС", - заявила Мікеле Хірш, адвокат двох екс-міністрів.

"Акт про організацію референдуму не є справою кримінального права. Це очевидна політична думка, і мирне та демократичне виконання низки подій, пов'язаних з цією думкою", - додала вона.

Як відомо, 21 грудня у Каталонії відбудуться позачергові вибори до місцевого парламенту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter