Іран на тлі масових протестів заблокував Instagram і Telegram

Неділя, 31 грудня 2017, 15:21
Версія для друку Коментарі

Іранське державне телебачення проінформувало, що влада заблокувала соціальну мережу Instagram і додаток для обміну повідомленнями Telegram.

Про це повідомляє Associated Press.

Іранське телебачення повідомило про це рішення в неділю з посиланням на анонімне джерело, яке пояснило, що блокування мереж здійснено "задля підтримки миру і безпеки громадян".

За словами джерела, "за рішенням Вищої ради національної безпеки діяльність Telegram і Instagram тимчасово обмежена".

Генеральний директор Telegram раніше заявив, що додаток було заблоковано у більшості іранських користувачів. Facebook, якому належить Instagram, поки що не відповів на прохання прокоментувати ситуацію.

Як повідомлялось, в Ірані тривають антиурядові демонстрації, викликані невдоволенням економічним становищем і корупцією.

Протести є найсерйознішими з 2009 року, коли в країні відбулися заворушення, що спалахнули після суперечливого переобрання тодішнього президента Махмуда Ахмадінежада.

Під час заворушень у суботу загинули двоє людей. 

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мільярд в обмін на е-декларації: ЄС прибере ліс-кругляк з умов фінансової допомоги Україні

Для отримання грошей Київ має показати успіх реформ. Європейці погодилися не включати до умов свою вимогу про скасування мораторію на експорт лісу-кругляка. Цю суперечку Київ та Брюссель домовилися вирішувати в іншому форматі...

Катерина Зарембо, Елізабете Візгунова, Центр "Нова Європа"

Партнерство навколо схожих проблем: аудит відносин України та Латвії

Латвія сприйняла російську агресію проти України як загрозу для свого існування. Невипадково наратив про "Україну, яка веде війну за ЄС", практично табуйований у деяких європейських столицях, має популярність серед лідерів громадської думки Латвії.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter