Меркель чекає на прогрес у виконанні Мінська після виборів в РФ

Понеділок, 12 березня 2018, 15:01
Версія для друку Коментарі

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель вважає, що президентські вибори в Росії цього місяця пропонують новий шанс досягнути прогресу у вирішенні конфлікту на Сході України.

Про це Меркель сказала у понеділок на прес-конференції в Берліні після підписання коаліційного договору, повідомляє Reuters.

Меркель відкинула можливість послаблення санкцій без досягнення відчутного прогресу в ситуації на Донбасі, відзначає агентство.

"Було б правильно зачекати, доки ми не побачимо якихось кроків, перш ніж обговорювати питання санкції.

Але ці кроки повинні бути якісними. Я переконана, що після виборів в Росії у нас буде новий початок, за допомогою якого ми зможемо здійснити справжню спробу і подивитися, чи зможемо ми досягти якісного прогресу у реалізації Мінської угоди", - сказала Меркель.

Нагадаємо, у МЗС Німеччини до третьої річниці "Мінська-2" наголосили, що через три роки після підписання Мінських угод для досягнення миру на Донбасі зроблено занадто мало.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Віктор Савінок, "25 років разом. Що далі?"

Україна у німецькому фокусі: як мінялася позиція Берліна

Довгі роки український вектор у системі зовнішньої політики Німеччини був вкрай слабко окреслений. Попри це в умовах російської агресії Берлін взяв курс на підтримку України. Нинішній рівень українсько-німецьких зв’язків є безпрецедентно високим.

Андрюс Кубілюс, автор "плану Маршалла для України", для Європейської правди

"План Маршалла" на фінішній прямій: що потрібно зробити Україні

Добра новина для України: план її підтримки може почати працювати вже до середини наступного року. Навіть більше, ймовірність успішного результату сьогодні є великою, як ніколи раніше. Втім, є і погана новина – це вікно можливостей скоро закриється.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter