У Данії розпочався суд над капітаном "Наутілуса" через вбивство журналістки

Четвер, 08 березня 2018, 15:56
Версія для друку Коментарі

У Данії розпочався судовий процес над винахідником Петером Мадсеном, якого звинувачують у тортурах та вбивстві шведської журналістки Кім Валль на субмарині "Наутілус" у серпні 2017 року.

Про це повідомляє The Associated Press.

Прокурор Якоб Бух-Йепсен розпочав 12-денний процес, зачитавши звинувачення стосовно Мадсена. Данського винахідника звинувачують у сексуальних злочинах, вбивстві та нарузі над мертвим тілом.

Мадсен продовжує стверджувати, що журналістка Валь випадково загинула на його субмарині "Наутілус", однак визнає, що викинув її розчленоване тіло у море.

Однак сторона звинувачення заявляє, що вбивство було спланованим, оскільки винахідник взяв із собою на борт інструменти, які він, зазвичай, не бере із собою під час плавання.

Суд у Копенгагені триватиме до 25 квітня.

Нагадаємо, найбільший приватний підводний човен "Наутілус" з невідомих причин затонув 11 серпня поблизу Копенгагена. Власника Петера Мадсена врятували з човна, а шведська журналістка, яка перебувала з ним на борту, зникла за загадкових обставин.

23 серпня тіло жінки без кінцівок і голови, знайдене поблизу Копенгагена, ідентифікували як зниклу шведську журналістку Кім Валль. Пізніше поліція знайшла голову вбитої жінки і решту частин тіла.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Ганна Шелест, для Європейської правди

Три кола санкцій: наскільки потужним стане британське покарання РФ

Не менше, аніж сам злочин, який було визнано нападом на суверенітет Британії, офіційний Лондон вразила подальша зухвалість РФ. Як вже заявив міністр закордонних справ Королівства Борис Джонсон, складається враження, що росіяни одночасно відмежовуються від замаху і пишаються ним.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Помста до Венеції доведе: Порошенко та ВР створюють нову проблему у відносинах з Європою

Києву достатньо просто затягнути час: наступний пленарний тиждень буде останнім перед тим, як спливе термін декларування. Це створить для України і особисто для Порошенка низку проблем у відносинах з Євросоюзом та США. Хоча у Києва є аргумент на свою користь...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter