Юлія Курнишова

член правління Ради зовнішньої політики "Українська призма"
Всі публікації автора
Вибори на тлі вибухів: як терористи послабили Британію в переговорах щодо Brexit
Дві атаки терористів цілком можуть змінити підсумки британських парламентських виборів. У майбутньому парламенті у консерваторів може виявитися навіть менше мандатів, ніж до виборів. Позиції прем'єра послабляться, а разом з ними – сила уряду в переговорах з ЄС...
Самотність Трампа: що означає скандальна відставка глави ФБР
Відставка Джеймса Комі стала доказом падіння довіри Трампа до членів його команди. Прагнення президента замкнути на собі вирішення всіх завдань загрожує посиленням помилок. Однією з них може виявитися передача Трампом секретної інформації під час зустрічі з Лавровим.
Президент-миротворець: чи вдасться новому лідеру Кореї втримати півострів від війни
Президентські вибори в Південній Кореї відбулися на тлі двох криз. Перша, політична, призвела до імпічменту попереднього президента. Але набагато важливіша міжнародна криза, спровокована ядерними випробуваннями КНДР.
Ціна "Томагавків". Як вплине на Україну зміна міжнародної політики США
У кожного американського президента за останні тридцять років був свій "момент Томагавків". Однак цей крок суперечить передвиборчій риториці Трампа. Компенсацією цих змін має стати зменшення міжнародної допомоги США.
Мачо Трамп і його гендерна політика: небезпечний сигнал для всього світу
Було здійснено одразу два великих оманливих маневри, щоб знизити вибухонебезпечність гендерного питання для адміністрації. Перший, відносно успішний – піднесення дочки Трампа, Іванки. Вона стала радницею батька з питань сім'ї та захисту жінок...
Перший тиждень Трампа. Хто і за що отримав запрошення до його команди
Перед США вже незабаром може постати серйозний зовнішній виклик: торгова війна з Китаєм або нова військова авантюра Кремля. Хто ж тоді ухвалюватиме рішення? Новачки в політиці, найбільше занепокоєні своїм рейтингом чи бізнес-інтересами?
Популісти на марші. Що принесло перемогу Дональду Трампу
Вибори виявилися справжнім випробуванням для Америки, яка стала майданчиком для масштабного експерименту, як популізм відповідатиме на запити суспільства. Враховуючи, що не за горами вибори лідерів Німеччини і Франції, це може стати дуже небезпечним прецедентом.
Дебати в епіцентрі скандалу: як пройшла друга телевізійна дуель Клінтон і Трампа
Трамп заявив, що Росія потрібна США для боротьби з "Ісламською державою". Але тим самим він примудрився посперечатися зі своїм кандидатом у віце-президенти Майклом Пенсом, який визнав російські атаки на Алеппо варварськими.
Перевірка боєм: що показали перші президентські дебати у США
Найболючішим ударом стало посягання на головну самоідентифікацію Трампа – як успішного бізнесмена. При цьому Клінтон зуміла вийти зі складної для неї теми з використанням приватного сервера, не показавши себе жалюгідною.