Марина Рабінович

старший викладач кафедри міжнародних відносин НАУКМА, координаторка модулю Жана Моне INTEGTRADE
Всі публікації автора
Більш ніж тимчасовий захід: чим став для України проєкт ЄС "Шляхи солідарності"
Започаткований у 2022 році проєкт Євросоюзу "Шляхи солідарності" став інструментом, що забезпечує реальну інтеграцію України до ЄС.
Як повномасштабна війна змінила формати співпраці України та ЄС
Чи залишається Угода про асоціацію актуальною для України за наявності перспективи членства у ЄС? І яку роль у співпраці відіграють довоєнні формати?
Атлантична хартія 2.0: що отримає Україна від посилення співпраці США та Британії
Нова хартія претендує на те, щоб на довгі роки визначати співпрацю США та Британії та захист від спільних загроз. Що це означає для України? Атлантична хартія 2.0: що отримає Україна від посилення співпраці США та Британії
Проблема не лише в Україні: чому допомога ЄС втрачає ефективність
Спротив реформам з боку місцевих еліт та їхня втома від зобов’язань роблять хронічною проблему неефективного використання допомоги ЄС.
Нова азійська зона вільної торгівлі: що це означає для США, ЄС та України
Нова торговельна угода охоплює десять країн Південно-Східної Азії та п’ять їхніх партнерів, формуючи об’єднання, на яке припадає третина світового ВВП. 
Вакцини для себе та для інших: яку "коронавірусну" стратегію обирає ЄС
Коли та на яких умовах Україна зможе отримати вакцину від коронавірусу? Відповідь на це питання значною мірою залежить від того, яку стратегію щодо вакцин обере Євросоюз.
Синонім євроінтеграції: як децентралізація наблизить Україну до ЄС
Як децентралізація сприяє розвитку відносин із ЄС? Та що необхідно, аби об’єднані територіальні громади стали новими центрами європейської співпраці на локальному рівні.