Після скандалу з посольствами Клімкін взявся за консулів, які симулюють роботу

Неділя, 19 липня 2015, 19:38

Міністерство закордонних справ готує жорстку реакцію відносно дій українських дипломатів, щодо яких надходять скарги громадян.

Про це свідчать джерела "Європейської правди" в МЗС та підтверджують дописи facebook-користувачів.

Зокрема, про це пише Марина Чепурна, що живе в Німеччині, в землі Північний Рейн–Вестфалія.

"Вчора мені дзвонив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Я серйозно. Уточнив деталі, вибачився за поведінку співробітника. Сказав, що будуть працювати над ефективністю роботи посольства. Офіційний відповідь на скаргу отримаю через тиждень. Так сказав міністр", - повідомила Чепурна на своїй фейсбук-сторінці.

Продолжение истории.Удивительно, конечно, но вчера мне звонил министр иностранных дел Украины Павел Климкин. Я серьезн...

Posted by Marina Chepurnaya on 19 липня 2015 р.

Ще 7 червня вона стала учасницею конфлікту в консульському відділенні українського посольства в місті Бонн, куди вона поїхала, для оформлення документів, але зіткнулася з некоректною поведінкою консульських працівників і невдалою організацією роботи. 11 червня вона отримала відгук від МЗС про те, що випадок буде розглянуто, але з того часу дипломати не виходили на зв'язок.

У коментарях до свого повідомлення вона визнала, що міністр був жорстко налаштований проти співробітника, який некоректно спілкувався з відвідувачами та відмовлявся виконувати свою роботу.

Необхідно зазначити, що до 2014 року нинішній глава МЗС Павло Клімкін був послом України в Німеччині.

"Як мені здалося, (цьому) співробітнику хана", - зазначила Марина Чепурна.

Джерела "Європейської правди" в МЗС свідчать, що "тригером" активної реакції МЗС та особисто міністра став скандал, який здійнявся після статті ЄвроПравди Дипломати та "дипломати": які посольства України ігнорують прохання бізнесу, що розкрила системні проблеми з небажанням  дипустанов допомагати українському бізнесу.

Наше видання і далі слідкуватиме за ініціативою про реформу в МЗС, яка, не виключено, розпочнеться ближчим часом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.