У Сирії помер російський солдат, Міноборони РФ заявило про самогубство

Вівторок, 27 жовтня 2015, 14:06

У Міноборони Росії підтвердили факт загибелі військовослужбовця-контрактника на авіабазі "Хмеймім" у Сирії.

Про це повідомляє Інтерфакс.

"Військовослужбовець-контрактник, який проходив службу на авіабазі "Хмеймім" як технічний спеціаліст, покінчив із собою під час відпочинку після чергування", - заявили в міністерстві.

У відомстві додали, що, за попередньою інформацією, отриманою, в тому числі, на основі аналізу смс-повідомлень в його телефоні, причиною загибелі військовослужбовця став розлад в особистих стосунках з дівчиною.

Про загибель російського контрактника у Сирії сьогодні повідомляли російські ЗМІ, посилаючись на дані з соцмереж і інформацію, отриману від родичів. Повідомлялося, що причиною загибелі міг стати або нещасний випадок, або суїцид.

Російські блогери з'ясували, що загиблим є 19-річний Вадим Костенко з Кубані, військовослужбовець в/ч 20926 (834-й навчальний центр ВПС РФ, місто Зерноград в Ростовській області), який помер у суботу, 24 жовтня.

Повідомляється, що 14 вересня Костенко відрядили до Сирії, а 25 жовтня родині повідомили про його загибель.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.