У Франції пройдуть переговори по Сирії без участі Росії

Вівторок, 27 жовтня 2015, 13:54

У Франції у вівторок пройдуть переговори щодо сирійського конфлікту з представниками із США, Європи, Йорданії і Туреччини, але без сирійських союзників - Росії та Ірану.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на інформацію МЗС Франції.

Досі всі дипломатичні зусилля з припинення сирійського конфлікту зазнали краху через вимоги з боку США, європейських країн, арабських держав і Туреччини, що президент Сирії Башар Асад має відмовитися від влади в якості попередньої умови для встановлення миру.

Франція не брала участі в останньому раунді переговорів у Відні минулої п'ятниці, які завершилися безрезультатно.

Нарада, як очікується, буде зосереджена на боротьбі проти "Ісламської держави", захисті цивільних осіб і резолюції для Ради безпеки ООН, проект якої Франція планує висунути цього тижня.

Резолюція спрямована зупинити використання бочкових бомб військами сирійського президента Башара Асада проти населення країни.

Бочкові бомби - це сталеві барабани, наповнені шрапнеллю і вибуховими речовинами, які скидають з повітря. Їхнє використання вважається військовим злочином.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала для них проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.

Більш проєвропейські Нідерланди: які зміни анонсує новий уряд Рютте

Попри збереження старої коаліції, новий уряд Нідерландів обіцяє змінити свій курс щодо поглиблення європейської інтеграції та розширення ЄС.