Ключове засідання щодо безвізового режиму відбудеться 24 листопада

Четвер, 12 листопада 2015, 13:22

Зустріч старших посадових осіб з питань лібералізації візового режиму з ЄС, яка  була відкладена, відбудеться 24 листопада.

Про це в коментарі РБК-Україна повідомив голова комітету з питань прав людини і національних меншин Григорій Немиря. Цю інформацію також підтвердили "Європейській правді" дипломатичні джерела.

Офіційно ця зустріч, як правило, не анонсується, оскільки засідання СПО, як правило, не має повноважень ухвалювати жодні зобов'язуючі рішення.

Водночас українські дипломати стверджують, що саме там ЄС має повідомити Україну про своє принципове рішення - чи буде готова Єврокомісія визнати виконання Україною "безвізового плану".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС відклав ключове засідання, де мали визначити долю безвізового режиму.

Як відзначали джерела в Єврокомісії, таке рішення було прийняте з "технічних причин".

Нагадаємо, в четвер Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому законопроект 3442 про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо гармонізації законодавства у сфері запобігання та протидії дискримінації із правом Європейського Союзу), необхідний для запровадження безвізового режиму з ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.