Протести в Грузії: опозиція йде до прем'єра з вимогою відставки уряду

Понеділок, 4 червня 2018, 09:12

У Тбілісі 3 червня пройшов четвертий день протестів біля будівлі парламенту, до учасників акції приєдналися опозиційні партії.

Про це пише Грузія online.

До акції приєдналися опозиційні партії, в тому числі Єдиний національний рух, Національно-демократична партія, "Держава заради народу", Християнсько-консервативна партія, "Нова Грузія" і "Нова єдність для Грузії".

Біля мікрофона на акції виступив Заза Саралідзе, батько Давида Саралідзе, убитого в грудні минулого року підлітка. Як повідомлялося, учасники акцій звинувачують чиновників у розвалі кримінальної справи про вбивство двох підлітків в грудні минулого року. Суд визнав провину підозрюваних недоведеною. Протестувальники вважають, що генеральна прокуратура Грузії покриває вбивць.

Саралідзе зробив заяву в якій попросив про допомогу "всі політичні партії". За його словами, з боку уряду мали місце провокації і невідомі чоловіки намагалися відвести його.

Незабаром після заклику Саралідзе на місце прибули представники опозиційних партій, які закликали суспільство об'єднатися до зміни "системи Іванішвілі".

Учасники акції протесту прийняли рішення, що в понеділок, 4 червня організатор акції Заза Саларідзе разом з лідерами опозиційних партій повинні зустрітися з прем'єр-міністром Георгієм Квірікашвілі "для початку діалогу щодо розпуску уряду", пише Interfax.ru.  Лідери опозиції також заявили, що 10 червня на площі перед парламентом відбудеться масовий мітинг протесту з вимогою відставки уряду. При цьому вони відзначили, що до наступної неділі протест прихильників Саларидзе на площі перед парламентом буде продовжений.

Раніше на тлі масових протестів через рішення суду подав у відставку генеральний прокурор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.