Німці мають сумніви щодо повернення Росії у ПАРЄ – Ар’єв

Четвер, 27 вересня 2018, 11:43

Німеччина прагне повернути російську делегацію у Парламентську асамблею Ради Європи, проте має певні сумніви.

Про це за підсумками зустрічей з німецькими політиками у Берліні повідомив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв.

"Обговорювали ситуацію в ПАРЄ і Раді Європи загалом. Німці вважають, що РФ треба повертати в ПАРЄ, але мають сумніви, чи будь-якою ціною. Тобто все складно, але не безнадійно", - зауважив Ар’єв.

Під час триденного візиту до Берліна Ар'єв зустрівся з головами комітетів з питань ЄС та з прав людини, керівниками делегації в ПАРЄ від ХДС та соціал-демократів, заступником керівника фракції ХДС, спікером ХДС з питань зовнішньої політики та новопризначеним уповноваженим МЗС ФРН з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії.

"Сам факт такої кількості зустрічей в умовах непростих політичних подій у Берліні, які самі депутати називають землетрусом, свідчить про готовність чути українську позицію. Продовжимо діалог", - додав голова української делегації.

20 вересня регламентний комітет ПАРЄ обговорював зміну правил накладання санкцій на Росію.

У ПАРЄ наполягають, що не знімуть з РФ санкції без виконаних зобов’язань.

ПАРЄ голосуватиме щодо змін до регламенту, які можуть ускладнити накладення санкцій на РФ, на засіданні 9 жовтня.

У 2014 і 2015 роках ПАРЄ обмежила у правах російську делегацію через агресію в Україні та незаконну анексію Криму. У 2016 році Росія перестала брати участь в роботі асамблеї. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи тривала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua