Німеччина застерегла Туреччину від провокацій в Середземному морі

Вівторок, 13 жовтня 2020, 10:51

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив , що Туреччина повинна утримуватися від провокацій в газовій суперечці в східному Середземномор'ї.

Про це він сказав у Берліні перед візитом на Кіпр і до Греції, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

"Анкара повинна покласти край чергуванню між розрядкою напруженості і провокацією, якщо уряд зацікавлений в переговорах - як він неодноразово підтверджував", - сказав Маас.

Він закликав Туреччину залишатися відкритою для переговорів і закликав Анкару не відновлювати розвідку газу в найбільш спірних морських районах.

У понеділок турецьке судно знову вирушило для проведення сейсмічних досліджень в східній частині Середземного моря, що викликало гнів Греції.

Як повідомлялося, лідери ЄС звинуватили Туреччину у порушенні міжнародного права через бурові роботи у Східному Середземномор’ї і заявили, що залишають за собою можливість запровадження санкцій.

Нагадаємо, 1 жовтня НАТО оголосив про створення двостороннього військового механізму для вирішення конфлікту між Грецією і Туреччиною в Східному Середземномор'ї. 

Читайте детальніше: Альянс миротворчий: як вдалося запобігти новій війні між Туреччиною та Грецією

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.