Кулеба про повістки для Schlumberger в РФ: треба йти з Росії

Субота, 15 жовтня 2022, 16:45

Глава МЗС Дмитро Кулеба закликав західні компанії покинути Росію після того, як стало відомо, що працівники американської нафтосервісної компанії Schlumberger почали отримувати в РФ повістки.

Про це повідомляє "Європейська правда".

"Schlumberger фінансує воєнні злочини та геноцид, залишаючись у Росії. Зараз вона співпрацює з органами влади щодо мобілізації працівників. Я попередив про це всі західні компанії. Єдиний спосіб врятувати залишки своєї репутації - залишити Росію зараз", - написав Кулеба у своєму Twitter.

Раніше агентство Reuters повідомило, що працівники американської нафтосервісної компанії Schlumberger почали отримувати повістки, а сама компанія не дозволяє переходити на дистанційну форму для роботи за межами РФ.

За інформацією агентства, співпраця Schlumberger з владою щодо вручення повісток та відмова дозволити російським співробітникам працювати за межами країни викликала негативну реакцію. 

У російському підрозділі Schlumberger, за інформацією Reuters, працює понад 9000 осіб, що становить близько 10% робочої сили компанії в усьому світі. Згідно з внутрішнім документом, який переглянуло агентство, десятки російських працівників покинули країну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.