Німецький фрегат вперше зазнав атаки з боку хуситів у Червоному морі

Середа, 28 лютого 2024, 15:59

Фрегат ВМС Німеччини "Гессен" відбив першу атаку з боку єменських бойовиків-хуситів у Червоному морі.

Як пише "Європейська правда", про це інформує Bild.

Зазначається, що корабель, який бере участь у військовій місії ЄС під назвою Aspides, у вівторок ввечері успішно знищив дві ворожі повітряні цілі.

Бундесвер повідомив у Twitter (X), що це були безпілотники, які екіпаж успішно збив. За словами збройних сил ФРН, постраждалих і пошкоджень на фрегаті немає.

Це була перша бойова стрільба ВМС Німеччини в межах операції, яка розпочалася в п'ятницю. Вона вважається найнебезпечнішою військово-морською місією в історії Бундесверу.

Раніше міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус відвідав фрегат ВМС країни "Гессен" перед тим, як той вирушив до Червоного моря для захисту від нападів єменських бойовиків-хуситів.

У грудні США започаткували спеціальну військову місію у регіоні за участі 10 союзників з метою захищати торгові судна. Відтоді збили численні ракети й дрони, запущені хуситами, та неодноразово завдавали ударів по їхніх військових об'єктах та зброї на території Ємену.

З 19 лютого офіційно почала роботу військово-морська місія ЄС для захисту цивільного судноплавства в Червоному морі під назвою Aspides.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.