МЗС РФ захищає скандального президента ПАРЄ, якого відправляють у відставку

Середа, 26 квітня 2017, 11:43
Версія для друку Коментарі

Міністерство закордонних справ Росії стало на захист скандального президента ПАРЄ Педро Аграмунта, якого відправляють у відставку.

У коментарі ТАСС заступник міністра закордонних справ Росії Олексій Мєшков заявив, що депутати ПАРЄ розв’язали довкола поїздки Аграмунта до Сирії разом з росіянами "вакханалію".

Мєшков вважає, що скандальна поїздка Аграмунта була "корисною" для нього.

"Та ж вакханалія, яка після цього була розв'язана в Страсбурзі, залишається на совісті крикливої меншості депутатів ПАРЄ", - сказав Мєшков.

Нагадаємо, наприкінці березня до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом. Попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

Після цього у ПАРЄ почали офіційно вимагати відставки Аграмунта. 

Після гострих дискусій та тиску на Аграмунта з боку депутатів ПАРЄ, зокрема, української делегації, Аграмунт погодився залишити посаду.

Про деталі домовленості читайте у статті на сайті Європейської Правди: "Жертва токсичної Росії: президент ПАРЄ узгодив деталі своєї відставки"

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter