В Іспанії звинувачують у брехні президента ПАРЄ, його поїздку не погоджували

Вівторок, 25 квітня 2017, 14:56
Версія для друку Коментарі

У Міністерстві закордонних справ Іспанії кажуть, що офіційно не погоджували поїздку Педро Аграмунта до Сирії.

Про це повідомляє видання Cadenaser з посиланням на джерела в МЗС.

Повідомляється, що версії Аграмунта та уряду щодо його візиту до Сирії істотно відрізняються. Повідомляється також, що у команді глави МЗС Альфонсо Дастіса йому радили не здійснювати візит до Сирії.

Варто зауважити, що до цього президент ПАРЄ неодноразово запевняв колег у тому, що його поїздка до Сирії була погоджена з іспанським урядом.

У вівторок під час слухань один з депутатів наголосив на цій розбіжності, через що Аграмунт був вимушений визнати, що узгодження з боку уряду не було, а він лише "проінформував" МЗС та почув від них рекомендацію не їхати через безпекові проблеми.

Водночас, за даними джерел видання, Аграмунт офіційно навіть не повідомляв про свою поїздку. В міністерстві, за даними цих джерел, про намір депутата їхати до Сирії дізналися лише через третіх осіб. 

Як повідомляла "Європейська правда", у понеділок, 24 квітня, у ПАРЄ офіційно вимагали відставки Аграмунта через його поїздку до Сирії з росіянами.

Після відкритого конфлікту, під час якого робота асамблеї була заблокована, Аграмунт тимчасово відмовився від головування в ПАРЄ.

Представники української делегації заявили, що планують змусити Аграмунта "добровільно" подати у відставку.

25 квітня під час надзвичайних слухань президент ПАРЄ Педро Аграмунт заявив, що припускає зміну свого статусу в ПАРЄ.

Нагадаємо, наприкінці березня до Сирії прибула делегація депутатів ПАРЄ та Держдуми Росії на чолі з головою Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунтом, попри те, що Аграмунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter