Росія не повідомляла Раді Європи про скорочення фінансування

Вівторок, 06 червня 2017, 12:32
Версія для друку Коментарі

Російська Федерація не повідомляла керівництво Ради Європи про своє рішення зменшити на третину свій внесок до бюджету організації.

Про це заявив керівник Дирекції комунікації і представник генсека РЄ Даніель Хельтген у відповідь на запит "Європейської правди".

"Ми бачили сьогодні цю інформацію в російських ЗМІ. Але я не можу підтвердити, що російська влада повідомляла нам про це", - повідомив Хельтген.

Нагадаємо, спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін заявив, що Росія на третину зменшує внесок до бюджету Ради Європи.

За повідомленням Ради Європи, російський внесок на 2017 має скласти трохи більше ніж 33 млн євро, що становить 7,26% від загального бюджету організації.

Як відомо, з початку агресії РФ проти України триває криза у стосунках Росії та Ради Європи, вона є найбільш помітною у роботі ПАРЄ. Росія з 2014 року не бере або майже не бере участі у роботі асамблеї.

Спершу росіяни не приїздили до Страсбурга через накладені на них політичні санкції, а з 2016 року – не подають перелік своєї делегації, щоби уникнути формального продовження санкцій.

З 2016 року також лунають заяви про можливе зменшення фінансування РЄ з боку Росії, однак торік внесок був перерахований повністю.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Анатолій Марциновський, Європейська правда

Техогляд як нова умова в'їзду до ЄС: офіційна заява, що виявилася неправдою

ЄС офіційно спростував існування вимог щодо перетину кордону з талоном техогляду, тому від міністерства варто чекати не так пояснень, як вибачень за поширення недостовірної інформації. Це не перший випадок появи неправдивої інформації під гаслами виконання Угоди про асоціацію.

Віктор Савінок, для Європейської правди

Меркель бореться за Схід: що може змінити результати німецьких виборів

Східні німці відчувають, що вони недостатньо представлені у владн, тобто "на Заході". Цим невдоволенням намагаються скористатися популісти з AfD... Тривожним дзвоником для Меркель стали проблеми у її виборчій кампанії саме у Східній Німеччині...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter