Виборів у Каталонії буде недостатньо для вирішення кризи - уряд Іспанії

Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:51
Версія для друку Коментарі

Каталонія повинна буде зробити дещо більше, ніж оголосити регіональні вибори, якщо хоче уникнути обмеження автономії і переходу влади до центрального уряду.

Про це заявив міністр юстиції Іспанії Рафаель Катала, повідомляє The Assoсiated Press.

Міністр пояснив, що лідер каталонського уряду Карлес Пучдемон спочатку має прояснити, чи заявив він про незалежність регіону у своїй промові 10 жовтня після референдуму.

"Уряд пропонує такий екстремальний варіант, як стаття 155, тому, що ми вважаємо, що Пучдемон зазнав серйозної невдачі у виконанні своїх зобов'язань. Все не виправити просто шляхом виборів", - сказав Катала.

Сенат Іспанії на цьому тижні вивчає запит уряду Іспанії про відновлення контролю над Каталонією, включаючи відсторонення Пучдемона та його міністрів.

Нагадаємо, центральний уряд у Мадриді попередив про готовність застосувати силу для відновлення порядку у Каталонії.

Каталонська влада раніше заявила, що не буде виконувати накази іспанського уряду, якщо Мадрид перейде на посилення контролю над регіоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Андерс Самуельсен, міністр закордонних справ Данії

Існує найкраща відповідь на російську агресію: стаття глави МЗС Данії

Не думаю, що хто-небудь очікував легкості у виконанні програми реформ такого масштабу. Процес реформування вже досяг критичного моменту, і є потужні сили, які протистоять реформам – бо відчувають особисту загрозу від змін в Україні...

Сергій Сидоренко, Європейська правда, Мюнхен

Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки

Цього року Україну в Мюнхені чекав нехай не бойкот, але байдужість. Вперше Петру Порошенко довелося виступати у майже порожньому залі. Українське питання зникло також із виступів іноземних політиків. Натомість добрих новин можна відзначити дві...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter