Виборів у Каталонії буде недостатньо для вирішення кризи - уряд Іспанії

Вівторок, 24 жовтня 2017, 11:51
Версія для друку Коментарі

Каталонія повинна буде зробити дещо більше, ніж оголосити регіональні вибори, якщо хоче уникнути обмеження автономії і переходу влади до центрального уряду.

Про це заявив міністр юстиції Іспанії Рафаель Катала, повідомляє The Assoсiated Press.

Міністр пояснив, що лідер каталонського уряду Карлес Пучдемон спочатку має прояснити, чи заявив він про незалежність регіону у своїй промові 10 жовтня після референдуму.

"Уряд пропонує такий екстремальний варіант, як стаття 155, тому, що ми вважаємо, що Пучдемон зазнав серйозної невдачі у виконанні своїх зобов'язань. Все не виправити просто шляхом виборів", - сказав Катала.

Сенат Іспанії на цьому тижні вивчає запит уряду Іспанії про відновлення контролю над Каталонією, включаючи відсторонення Пучдемона та його міністрів.

Нагадаємо, центральний уряд у Мадриді попередив про готовність застосувати силу для відновлення порядку у Каталонії.

Каталонська влада раніше заявила, що не буде виконувати накази іспанського уряду, якщо Мадрид перейде на посилення контролю над регіоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter