Комісія сенаторів Іспанії визначить дії Мадрида щодо Каталонії

Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:27
Версія для друку Коментарі

Іспанські політичні партії призначили 27 сенаторів до складу комісії, яка має визначити, як уряд в Мадриді може втрутитися в управління Каталонією та припинити процес оголошення незалежності регіону.

Про це повідомляє The Associated Press.

До створеної у понеділок комісії увійшли 15 членів правлячої партії прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя, 6 - від провідної опозиційної Соціалістичної партії, решта – від менших коаліційних партій.

Заходи, які розглядає уряд, включають застосування статті 155 Конституції, в тому числі відсторонення каталонського регіонального уряду на чолі з Карлосом Пучдемоном.

Очікується, що комісія повідомить Пучдемона про свої плани та запросить його захистити свою позицію, швидше за все, до четверга, перед п’ятничним голосуванням в Сенаті Іспанії.

Партія Рахоя має абсолютну більшість у Сенаті, що гарантує схвалення будь-якого рішення комісії.

Раніше стало відомо, що каталонський парламент у четвер проведе засідання, на якому глава уряду Карлес Пучдемон може проголосити незалежність регіону.

Каталонська влада раніше заявила, що не буде виконувати накази іспанського уряду, якщо Мадрид перейде на посилення контролю над регіоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Наталя Іщенко, для Європейської правди

Останній вирок трибуналу в Гаазі: сербський генерал відповість за геноцид

Справа Ратко Младича була останньою для Гаазького трибуналу. Після визначення покарання колишньому сербському командиру в компетенції суду залишається лише розгляд апеляцій. Дехто з тих, хто пройшов через судовий процес у Гаазі, вже повернулися до активного політичного життя.

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Посол Євросоюзу: У найближчі дні Україна може втратити 600 мільйонів євро

Хюг Мінгареллі: "Всі мешканці Донбасу повинні сприйматися як громадяни України. Мають бути потужні економічні зв’язки по обидва боки контактної лінії... Чи буде користь для українців, якщо ми почнемо говорити про митний союз, не маючи передумов для цього?"


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter