Комісія сенаторів Іспанії визначить дії Мадрида щодо Каталонії

Понеділок, 23 жовтня 2017, 14:27
Версія для друку Коментарі

Іспанські політичні партії призначили 27 сенаторів до складу комісії, яка має визначити, як уряд в Мадриді може втрутитися в управління Каталонією та припинити процес оголошення незалежності регіону.

Про це повідомляє The Associated Press.

До створеної у понеділок комісії увійшли 15 членів правлячої партії прем'єр-міністра Іспанії Маріано Рахоя, 6 - від провідної опозиційної Соціалістичної партії, решта – від менших коаліційних партій.

Заходи, які розглядає уряд, включають застосування статті 155 Конституції, в тому числі відсторонення каталонського регіонального уряду на чолі з Карлосом Пучдемоном.

Очікується, що комісія повідомить Пучдемона про свої плани та запросить його захистити свою позицію, швидше за все, до четверга, перед п’ятничним голосуванням в Сенаті Іспанії.

Партія Рахоя має абсолютну більшість у Сенаті, що гарантує схвалення будь-якого рішення комісії.

Раніше стало відомо, що каталонський парламент у четвер проведе засідання, на якому глава уряду Карлес Пучдемон може проголосити незалежність регіону.

Каталонська влада раніше заявила, що не буде виконувати накази іспанського уряду, якщо Мадрид перейде на посилення контролю над регіоном.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter