Від редакції


У цьому розділі зібрані публікації-Editorial, тобто редакційні статті.

Це - знакові, етапні тексти, що не мають конкретного автора і публікуються за підписом всієї редакції, відбиваючи її спільну думку
Останні публікації автора
Польща веде "війну" проти європейського майбутнього України. Варшава має це усвідомити
Треба називати речі своїми іменами: це – торгова війна Польщі з Україною, яка тиждень за тижнем вбиває європейське майбутнє України...
Історія твориться у Вільнюсі. Саміт НАТО буде визначальним і для України, і для Байдена
Джо Байден точно увійде у світову історію: російсько-українська війна не залишила іншого вибору. Але зараз "сторінка Байдена" у книзі історії не є однозначною...
Разом з Європою, а не з РФ. Що Україна має святкувати 9 травня
Свято 9 травня не повинно зникнути, але повинно змінитися. 2023 рік має стати останнім, коли цей радянський маркер існує в Україні.
Досить симуляції. Чому Україна має розірвати відносини з Білоруссю Лукашенка
Політика особливого ставлення до режиму Лукашенка, яку проводив Київ, колись справді мала сенс. Проте зараз аргументів на користь цього більше не існує.
Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times
 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"
Розчарування у НАТО. Чому емоції не мають знищувати майбутнє України
День нашого вступу до НАТО – дуже близько. Звісно, якщо влада та суспільство України необачно не відмовиться від цього вже зараз.
Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися
Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.
Всі публікації автора