Профільний комітет Ради схвалив Угоду про асоціацію

Вівторок, 16 вересня 2014, 09:09

Комітет Верховної ради з питань європейської інтеграції завершив процедуру підготовки Угоди про асоціацію до внесення у сесійну залу.

Відповідне рішення комітет ухвалив у вівторок вранці на позачерговому засіданні.

Комітет одноголосно (9 голосів за, жодного проти) рекомендував Верховній раді підтримати закон про ратифікацію Угоди в цілому.

Як повідомляла Європейська правда, президент Петро Порошенко в понеділок 15 вересня вніс ратифікаційний законопроект у Раду. До цього протягом майже трьох місяців влада пояснювала, що ратифікація відкладається з технічних причин.

У вівторок заступник міністра закордонних справ Лана Зеркаль визнала, що причиною затягування були консультації з Росією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?