Профільний комітет Ради схвалив Угоду про асоціацію

Вівторок, 16 вересня 2014, 09:09
Версія для друку Коментарі

Комітет Верховної ради з питань європейської інтеграції завершив процедуру підготовки Угоди про асоціацію до внесення у сесійну залу.

Відповідне рішення комітет ухвалив у вівторок вранці на позачерговому засіданні.

Комітет одноголосно (9 голосів за, жодного проти) рекомендував Верховній раді підтримати закон про ратифікацію Угоди в цілому.

Як повідомляла Європейська правда, президент Петро Порошенко в понеділок 15 вересня вніс ратифікаційний законопроект у Раду. До цього протягом майже трьох місяців влада пояснювала, що ратифікація відкладається з технічних причин.

У вівторок заступник міністра закордонних справ Лана Зеркаль визнала, що причиною затягування були консультації з Росією.
ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter