Лекцію Порошенка в Цюріху намагалися зірвати пропутінськими вигуками

Вівторок, 20 січня 2015, 08:13

Виступ президента України Петра Порошенка в Інституті Європи при Цюріхському університеті намагалися зірвати пропутінськими вигуками.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Тут, у Швейцарії, ці люди можуть говорити все, що забажають, в присутності президента України. І в цьому є наша сила. В Росії таке було б неможливим", - сказав Порошенко у відповідь на агресивні вигуки на свою адресу.

Аудиторія зустріла цю репліку оплесками.

За словами Порошенка, світ солідарний з Україною, а ті, хто за агресора, – ізольовані. "Весь світ об’єднаний наразі і демонструє солідарність з Україною. І ті, хто підтримує агресора, - ізольовані", - сказав він.

Президент України розпочав свій робочий візит до Швейцарії з виступу в Інституті Європи при Цюріхському університеті зі "Спеціальною лекцією Черчиля 2015".

Цей навчальний заклад вважається академічним осередком європейського права та євроінтеграції. Саме тут 1946 року сер Вінстон Черчиль виступив з промовою про майбутню об’єднану Європу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?