На саміті НАТО в Варшаві мають обговорювати Україну - міноборони Польщі

П'ятниця, 24 липня 2015, 16:06

Україна повинна бути однією з найважливіших тем під час саміту НАТО у Варшаві.

Про це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк під час відвідування міжнародних військових навчань на полігоні біля Львова, передає "Польське радіо".

"У контексті саміту НАТО у Варшаві ми б дуже хотіли, щоби партнерство НАТО із Україною було однією із найважливіших тем у порядку денному", - підкреслив він.

За словами польського міністра, Київ, попри проблеми на Сході, де, як зазначив, щоденно гинуть українські військові, підтримує програму спільних навчань із НАТО і показує, що для українців дуже важливо впровадити західні стандарти у своїй армії. 

Сємоняк знову згадав про російську позицію, згідно з якою маневри начебто загрожують крихкому мирному процесові на сході України.

"Це дуже несправедливі звинувачення, оскільки це циклічні навчання і вони проходять вже багато років", - наголосив глава польського оборонного відомства.

Він підкреслив, що ці маневри є повністю прозорими, відповідають міжнародному праву і сприяють поглибленню співпраці із Україною, яка є важливим партнером для НАТО.

Сємоняк додав, що Росія "залякує" інші країни незапланованими маневрами, зокрема біля кордонів країн Балтії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.