Міноборони Польщі: Росію дратує все, що стосується України і НАТО

Вівторок, 21 липня 2015, 11:59

Росію не мають непокоїти міжнародні навчання в Україні, однак її протест завжди викликає навіть саме словосполучення "Україна і НАТО".

Про це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк, пише Onet.pl.

За його словами, навчання в рамках програми "Партнерство заради миру" проводяться щороку, не порушують міжнародне право і не мають викликати заклопотаності Росії.

"Росія, яка протягом останніх року-півтора провела низку незапланованих навчань з метою залякати громадськість на Заході, не повинна непокоїтись", - зазначив Сємоняк.

"Однак кожна подія, де поряд вживаються слова "Україна" і "НАТО", викликає протест Росії. Не варто казитися. Подібні навчання проводилися і за попереднього президента України, і заклопотаності РФ не викликали", - заявив міністр.

На його думку, Україна може проводити навчання навіть поблизу Маріуполя, оскільки її "збройні сили мають право проводити маневри на власній території, де це потрібно".

Нагадаємо, в МЗС РФ заявили, що багатонаціональні навчання, що розпочалися 20 липня на Яворівському полігоні у Львівській області, є демонстрацією провокаційного курсу НАТО на підтримку Києва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах.