Олланд: на конференції з клімату у Парижі вирішується доля людства

Понеділок, 30 листопада 2015, 09:41

На порядок денний міжнародної конференції ООН з питань клімату (COP21), яка відкривається в понеділок у передмісті Парижа, винесена подальша доля людства.

Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд в інтерв'ю 20 minutes.

"Після терактів, які відбулися у Франції, ми маэмо не тільки відповісти на виклик терористів, але й діяти в довгостроковій перспективі", - сказав президент.

Олланд підкреслив, що "понад  150 глав держав зібралися в одному місці, щоб засвідчити свою солідарність щодо Франції і взяти на себе відповідальність перед обличчям глобального потепління".

"Історія суворо засудить глав держав і урядів, якщо в грудні 2015 року вони пропустили цю зустріч", - зазначив Олланд, додавши, що мета полягає в обмеженні потепління клімату Землі 2 градусами.

"Те, що відбувається на COP21, робиться для майбутнього покоління. Мова йде про скорочення глобального потепління до кінця століття, і ми добре знаємо, що якщо ми вийдемо за межі 2°C, життя наших дітей і наших онуків буде більш важким і небезпечним", - зазначив він.

Міжнародна кліматична конференція ООН пройде в Парижі з 30 листопада по 11 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Паспорти для діаспори та ворогів Путіна: що змінює Зеленський у правилах громадянства

Ті, хто вирішить мати кілька громадянств, стикнуться із забороною працювати у держструктурах, бути долученими до політичної діяльності тощо...

Погрози РФ та кримський наступ України: як Київ та Москва билися на полях ОБСЄ

Атаки Кремля у Стокгольмі наштовхнулися на потужний фронт підтримки України демократичною спільнотою.

Захистити Україну: як у НАТО домовилися стримувати РФ від вторгнення на Донбас

Головною темою переговорів міністрів було питання стримування Росії. Причому в Альянсі узгодили шлях, за яким санкції проти РФ не потребуватимуть одностайності.