Олланд: на конференції з клімату у Парижі вирішується доля людства

Понеділок, 30 листопада 2015, 09:41

На порядок денний міжнародної конференції ООН з питань клімату (COP21), яка відкривається в понеділок у передмісті Парижа, винесена подальша доля людства.

Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд в інтерв'ю 20 minutes.

"Після терактів, які відбулися у Франції, ми маэмо не тільки відповісти на виклик терористів, але й діяти в довгостроковій перспективі", - сказав президент.

Олланд підкреслив, що "понад  150 глав держав зібралися в одному місці, щоб засвідчити свою солідарність щодо Франції і взяти на себе відповідальність перед обличчям глобального потепління".

"Історія суворо засудить глав держав і урядів, якщо в грудні 2015 року вони пропустили цю зустріч", - зазначив Олланд, додавши, що мета полягає в обмеженні потепління клімату Землі 2 градусами.

"Те, що відбувається на COP21, робиться для майбутнього покоління. Мова йде про скорочення глобального потепління до кінця століття, і ми добре знаємо, що якщо ми вийдемо за межі 2°C, життя наших дітей і наших онуків буде більш важким і небезпечним", - зазначив він.

Міжнародна кліматична конференція ООН пройде в Парижі з 30 листопада по 11 грудня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.