Молдова вислала журналістів російського православного телеканалу

Субота, 23 січня 2016, 17:48

Влада Молдови видворила з країни журналістів російського православного телеканалу "Царьград".

Як пише російський ТАСС, 23 січня співробітники молдавських спецслужб вивезли знімальну групу телеканалу у складі кореспондента Івана Колеснікова та оператора Сергія Краснова з кишинівського готелю в аеропорт, де помістили в приміщення для затриманих.

Після цього росіян посадили на борт літака "Аерофлоту", який вилітав до Москви.

Таким, чином православний інформаційно-аналітичний канал "Царьград" став п'ятим з російських телеканалів, журналісти яких протягом тижня були депортовані з Молдови.

Раінше повідомлялося, що прикордонна служба Молдови не дозволила в’їзд до країни фотокореспонденту російського агентства ТАСС.

Нагадаємо, напередодні Молдова не дозволила в’їзд представникам трьох російських ЗМІ, які їхали до країни для висвітлення антиурядових протестів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.

Добрива лише для себе: чи допоможе СОТ впоратися з новою світовою кризою

Найгірший сценарій, що загрожує світовій економіці, – ефект доміно. Це означає, що обмеження експорту добрив запровадять усі провідні виробники.

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?