Державні вузи Польщі знизили вартість навчання для українців

Середа, 23 березня 2016, 14:44

Услід за приватними вишами у Польщі ціни на навчання для іноземців почали знижувати також відомі державні університети.

Про це повідомляє Радіо Польща.

Після суттєвого зниження вартості навчання в Яґеллонському університеті в Кракові, який посідає провідне місце у рейтингу польських вишів, з’явились нові пропозиції від інших кращих державних університетів Польщі, що можуть зацікавити українських абітурієнтів.

Лодзінський університет вдвічі знизив ціни на всі спеціальності у навчальному закладі. Вартість року навчання на "Міжнародних відносинах" та на "Маркетингу" складатиме 1250 євро на рік замість попередніх 2500 євро.

За "Журналістику та критику ЗМІ", а також за "Англійську філологію з другою іноземною" український абітурієнт заплатить 1000 євро замість 2000 євро. Рік навчання на "Туризмі і відпочинку" та "Комп'ютерній графіці та дизайні ігор" обійдеться у 1250 євро замість 2500 євро.

Краківський педагогічний університет знизив ціни на усі спеціальності вдвічі. Раніше вартість навчання за рік складала 2000 євро. Тепер за "Німецьку філологію", "Міжнародний туризм", "Міжнародні відносини", "Спеціальну педагогіка для викладачів", "Графіку і візуальне проектування", а також "Інформатику" абітурієнти з України платитимуть 1000 євро.

Державний університет ім. Марії Склодовської-Кюрі в Люблині, починаючи з 2016 року, пропонує такі ціни на навчання: "Живопис" – 1500 євро замість 2000 євро; "Логістика" – 1300 євро замість 2000 євро; "Журналістика та засоби масової інформації" – 1250 євро замість 2000 євро; "Менеджмент" – 1250 євро замість 2000 євро; "Мистецька освіта в галузі музики" – 2000 євро замість 3000 євро; "Біологія" – 1300 євро замість 2000 євро.

Люблинський політехнічний університет знизив ціни вдвічі (з 2000 євро до 1000 євро) на навчання для іноземців на таких спеціальностях: "Архітектура і урбаністика", "Технічна фізика", "Менеджмент", "Механіка і будова машин", "Електроніка та інформатика в медицині", "Будівництво".

Ченстоховський політехнічний університет також знизив вартість навчання вдвічі. 1000 євро замість 2000 євро за рік українські вступники заплатять за наступні спеціальності: "Будівництво", "Технічна інформатика", "Комп’ютерне проектування машин та устаткування", "Фінанси і банківська справа", "Англійська мова у бізнесі", "Логістика".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...

В ЄС без розчарувань: як Польща може допомогти подальшій євроінтеграції України

Польща допомогла Україні отримати статус кандидат у члени ЄС. Проте справжні виклики ще попереду.