Асад заявив, що у Сирії "запахло" третьою світовою війною

Субота, 15 жовтня 2016, 10:13

Президент Сирії Башар Аль-Асад заявив, що зараз в Сирії "запахло" третьою світовою війною та звинуватив США в прагненні зберегти гегемонію над світом.

Про це він заявив в інтерв'ю російському виданню "Комсомольська правда", відповідаючи на запитання, чи може конфлікт на території країни перерости в третю світову війну.

"Є багато політичних сцен в цьому процесі, і Сирія - одна з найбільш важливих. Ми бачимо ескалацію конфлікту, але головна мета - зберегти американську гегемонію над світом, не дозволити нікому бути партнером на політичній або міжнародній арені, будь то Росія чи навіть їх союзники на Заході.

Тому цей запах війни, яку ви описали як третю світову війну, відчувається в повітрі, але це ще не пряме військове зіткнення. Хоча воно має військову, терористичну і політичну складову. Тому ви праві в своєму відчутті, але Сирія є лише частиною цієї війни", - заявив Асад.

За його словами, Захід, і особливо США, не зупинили холодну війну навіть після розпаду СРСР.

"На сьогоднішній день ми спостерігаємо ситуацію, схожу на холодну війну в стадії розвитку. Це щось, що з'явилося зовсім недавно, тому що я думаю, що Захід, і особливо США, не зупинили холодну війну навіть після розпаду СРСР", - сказав Асад.

Крім того, Асад заявив, що Росія бореться з тероризмом за весь світ.

"Росія хоче боротися з тероризмом не тільки через Сирію і не тільки через себе саму. Вона бореться за весь регіон, за всю Європу і за весь світ", - сказав він.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін підписав закон про ратифікацію угоди з Сирією про безстрокове розміщення авіаційної групи російських Збройних сил.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.